gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Autójogász 2016. 07. 08. 19:49 Eladtam, most tömegével jönnek a bírságok Az adásvételiben nem volt feltüntetve, hogy az üzembentartó lemond a jogairól, ez baj?
gumidoktor 2016. 07. 09. 17:28 Lehet, hogy nem fér be Le szeretném cserélni a Swiften a gumikat. Tehetek-e szélesebbet a gyári helyett?
Autójogász 2016. 07. 07. 12:44 Megvettem, tönkrement Az eladó nem akarja kifizetni a kárt, pedig az adásvételiben benne van, hogy ő felel a károkért.
Nepperűző 2016. 07. 05. 19:59 Megnőttek a gyerekek, de Golf ugyanakkora A gyermekeim középiskolások lettek, így - nagy gyerek, nagy csomag - a Golf csomagtartója már kicsinek bizonyul.
gumidoktor 2016. 07. 07. 12:51 Érdemes-e ragaszkodni a gyárilag szerelt márkához? Ugyanazt a komfortot és biztonságot szeretnék, amit a jelenlegi gumi mellett érzek.
olajdoktor 2016. 07. 06. 14:52 Olajmárka változtatás hatása Mennyiben különbözhetnek egymástól ha mindegyiknek megvan a megfelelő specifikációja?
lpgdoktor 2016. 06. 28. 19:37 Rángat a Mazda Fordulaton nem jelentkezik a probléma, szépen jár, és úgy tűnik, húz is.
kutyudoktor 2016. 06. 28. 19:31 Ritka az autóm, szóval ellopják? Az értékesítő szerint nem, mert nem könnyű alkatrészként eladni. Megnyugodhatok?
gumidoktor 2016. 07. 04. 14:17 Szélesebbet, peresebbet? Megnövelheti a futómű károsodását és a fogyasztást?