gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Autójogász 2016. 07. 16. 12:27 A vevő nem akarja átírni Nem akarja a nevére íratni, ráadásul arra akar rávenni, vegyem vissza a nevemre, mielőtt eladja.
Nepperűző 2016. 07. 15. 12:45 Jó dízelt, ami nem Volkswagen? Maradnék a dízelnél, de már Passat-fóbiám van. Mi vegyek 1,2 millióig, ami nem VW?
autodoktor 2016. 07. 13. 12:09 Kopogásszenzor terítéken A motor hidegben, melegben egyaránt hibátlanul indul, nem hallatszik csörgés sem a motorblokkból.
Nepperűző 2016. 07. 14. 12:35 4,5 millióig Audi A4 vagy BMW 320d? Öregebb lesz, mint a Jetta, de hiányzik a prémiumság. A fő, hogy a motorral ne legyen baj.
autodoktor 2016. 07. 07. 12:41 Klímával melegszik az autó Ha használom, nagyon melegszik, ha kinyomom, hirtelen visszaugrik a mérőóra 90 fokra.
Nepperűző 2016. 07. 07. 12:09 F Astrát vagy Golf IV-et? A Mercink anno átesett egy motorgenerálon. Megint költeni kéne rá, de inkább eladnánk.
autodoktor 2016. 07. 09. 14:16 Elindulhatok laza ékszíjjal? Eltört a feszítő, ha felteszem az ékszíjat, el tudok jutni vele 170 kilométer távolságra?
lpgdoktor 2016. 07. 07. 13:01 Dízel merciból gázost Az én nagy kompressziójú blokkom gyújtás beépítésével lehet-e tisztán gázüzemű?
kutyudoktor 2016. 07. 07. 12:56 Gondok a tolatóradarral Összevissza magyaráz a radar, de a szerviz szerint így jó. Hogyan igazoljam az igazamat?