gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2016. 07. 19. 14:40 Megette a gyertyát és a torkán akadt Azt mondja a szervizes, hogy annak a hengernek annyi és motorfelújítás vagy csere szükséges.
Autójogász 2016. 07. 12. 17:03 Elírták a motorszámot a Puntó forgalmijában Tíz éve vásároltam egy új Puntót. Most bukott meg műszakin, mert nem egyezik a motorszám a forgalmiban lévővel. Nem pár karakter, hanem teljesen más.
Nepperűző 2016. 07. 20. 09:39 Golf 4-ből Alfába, esetleg Roverbe? Sokat kapott már a Golf, de a szerelőknek hála még bírja. Menjek el a végéig vagy cseréljem most?
kutyudoktor 2016. 07. 12. 17:18 Lopásgátló az intelligens kulcshoz Egy intelligens kulcsrendszeres, 2015-ös Nissan Qashqai-t szeretnék lopásbiztosabbá tenni. Váltózár legyen? És milyen?
Nepperűző 2016. 07. 17. 12:38 Civic legyen vagy MX5? Civicnek indult, de elcsábultam a Mazdára - japánbérencnek első autót.
olajdoktor 2016. 07. 14. 19:27 Visszatölthető a 0 km-es olaj? Szivárgott, így leengedtem a teljesen használatlan olajat. Kicseréltem a tömítést, viszont nem tudom, hogy most visszatölthetem-e.
kutyudoktor 2016. 07. 12. 17:50 Utólagos DRL Golf III-ba A ködlámpa helyére tennék DRL-t. Bekötném, de a neten összevissza írnak mindent.
autodoktor 2016. 07. 15. 13:47 Egyéves állás utáni üzembe helyezés Ötéves az autó. Mit tegyek, hogy a lehető legkisebb kárt tegyem benne, amikor beindítom?
Nepperűző 2016. 07. 16. 12:23 Barátnőnek kis kocsit 500 ezerig Könnyen parkolható, takarékos kisautó kell klímával. Smart legyen? Esetleg Twingo?
gumidoktor 2016. 07. 16. 14:26 Nagyobb felnit az Aygora Nem szeretném, hogy beleérjen bármibe a gumi.