gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
gumidoktor 2017. 11. 14. 15:10 Téligumi az MX5-re Vettem egy 1,5-ös ND-t, amire most szükség lenne téli szettre. Milyen legyen?
audi 2017. 12. 06. 11:46 Gázosítanám az A3-ast Városi használat mellett azért jár és járni is fog autópályán az autó. Megéri egyáltalán ilyen cserében gondolkodni?
honda civic 2017. 12. 06. 11:11 Jó olajat tettek bele? Meglepődve látom, hogy ez dízelmotorokhoz van. Ártok ezzel a motornak vagy jó ez is bele?
webasto 2017. 11. 21. 12:01 Állófűtést a Passatnak Az olajkályhás megoldáshoz képest mennyivel rosszabb a 220V-os?
lpgdoktor 2017. 11. 13. 16:23 Suzuki S-Cross átalakítása Gázosítanám az 1,4-es turbómotort. Szabad piszkálni vagy inkább hagyjam?
kutyudoktor 2017. 12. 01. 11:42 Indexelési problémák Nem tudom, hogy a nyirkos idő az oka vagy sem, de elég kellemetlen a hiba.
váltóolaj 2017. 11. 21. 12:33 Váltóolaj az E46-ba Tizennégy év után már ideje lenne olajat cserélnem az automatában, de nem tudom, hogyan kezdjek neki.
honda accord 2017. 11. 25. 16:06 A tökéletes Accordot cserélném álomautóra Nagy álmom egy Audi A5: milyen motorral és váltóval szabad megvenni?
olajdoktor 2017. 11. 29. 16:22 A vastagabb olajtól csökken az olajfogyasztás? Megbontás után azt mondták, nagyon kopott a motor. Tényleg érdemes áttérni másik olajra?