gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
autodoktor 2017. 12. 05. 16:39 Misszióm a jó emisszióm A motor mint a Doxa, motortér patyolat, hangja mintha csak valami csodaszép ének lenne, imádni való. Csakhogy.
keréknyomás 2017. 12. 10. 11:04 TPMS régi autóba 20 éves autóval járok, és azért kíváncsi lennék sokszor, hogy csak ránézésre tűnik laposnak a kerék, vagy tényleg az.
olajdoktor 2017. 12. 10. 10:55 Javaslat benzines Ford Mondeohoz Annyi hamisított olajat forgalmaznak mindenhol, hogy nem tudom, mi lenne a legjobb választás.
kellékszavatosság 2017. 12. 10. 11:23 Hitellel terhelt autó vásárlása Jól gondolom, hogy ilyenkor az eladó sem tudja a nevéről "leíratni" az autót?
mazda 3 2017. 11. 26. 11:38 Megy a Swift, jön a... ? Mazda 3? Corolla? Golf? A3? Valamelyikre mondjon áment, ami kijön 900 ezerből.
peugeot 306 2017. 12. 10. 11:19 Beltéri lámpa késleltető 306-osba szeretném. Hogyan és hol tudom megcsinálni?
opel 2017. 12. 10. 11:32 Az alapjárat téli álma Ha beköszönt a tél, az Astra minden fékezésnél leáll. A szerelők sem tudják mi a baja.
audi a7 2017. 11. 20. 17:22 Leereszt az A7 Az autópályán jön egy "sípolás", a kijelzőre kirak egy nagy levegőfutómű sárga jelzést és aláírja : Luftfederung Systemstörung.
Autójogász 2017. 11. 16. 12:08 Ismeretlen a károkozó Se tanú, se videó. Mit tehetek, hogy ne én fizessen a teljes javítási költséget?
autodoktor 2017. 11. 28. 16:37 Nyikorog, ha tekerem Ha drágább szervóolajat öntenék bele, talán meg is szűnne ez a hang?