gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 08. 22. 09:47 Munkába járósat 600 ezerig Megadta magát az öreg Clio, kell egy utód. Semmi extra, csak vigyen el.
autodoktor 2016. 08. 14. 13:22 Leáll a motor, majd felforr a hűtővíz Az Alpokat jártuk az Insigniával, és a parkolóban felforrt a víz. Hagyjak neki időt hűlni?
Nepperűző 2016. 08. 20. 10:53 Első szerelmem egy Megane. Fájni fog? Focusokat és Astrákat nézegettem, aztán jött ez. Ismert előéletű, szuper állapotban.
lpgdoktor 2016. 08. 11. 13:35 Gázzal nem húz Cseréltem a szűrőt, ahogy az előző tulaj kérte, de a hiba továbbra is fennáll.
autodoktor 2016. 08. 10. 13:35 Motorcserével dupláznék a Golfban Sajnos kis motorral vettem, de eljutottam odáig, hogy ez már kevés, szóval kicserélném az 1,4-et egy 2,8-as VR6-ra.
Nepperűző 2016. 08. 19. 12:29 Priust vagy valami dízelt? Hétvégente hosszabbakat megyünk és jön a baba is. Tetszik a nagy Prius, csak bátorság kéne.
Nepperűző 2016. 08. 15. 12:46 Játszós autót fiatal apukának Unalmas cégesautó és család mellé kéne valami, ami jól tartja magát. Lehet amerikai is.
Nepperűző 2016. 08. 14. 09:54 Egymillióig családnak + vállalkozásnak Transporter helyére egyterűt. A négy személy mellett maradjon hely a holmiknak.