gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 08. 25. 12:30 Családinak V70 vagy A4? Nyeljen be minden gyerekholmit, de állja ki a mindennapos ingázást is a melóba.
gumidoktor 2016. 08. 26. 16:29 A legjobbat az Abarthnak A gumikhoz ugyan nem értek, de ha eljön a csere ideje szeretném a legjobbat adni neki.
olajdoktor 2016. 08. 15. 14:29 Most akkor kell cserélni a váltóolajat vagy sem? A kocsi szervizkönyvéből nem derül ki számomra, hogy mikor volt az utolsó.
Autójogász 2016. 08. 26. 16:37 Elpasszolnám a hiteles autóm Ismerősömnek nem tudja egy összegben kifizetni a még fennmaradó tartozást, inkább szeretné részletekben fizetni az én nevemre csekkeket.
autodoktor 2016. 08. 26. 16:26 Kelepel az Astra Nem lehet mihez kötni a jelenséget, hol hidegen, hol melegen, van hogy 2 napig csend, aztán újra kezdi.
kutyudoktor 2016. 08. 15. 12:57 Nem tudom kikapcsolni az ajtónyitási funkciót Mindig bekapcsolnak a a helyzetjelző lámpák és a műszerfalvilágítás. Hogyan kapcsolhatom ki?
lpgdoktor 2016. 08. 22. 17:39 Elgázosíthatók az öreg japán SUV-ok? Autóvásárlás előtt állok. Benzines kell, de gázosítható.
Nepperűző 2016. 08. 23. 13:52 Érdemes megbontani a békét egy E36-ért? Dízel után kell már valami benzines, és valahogy az E36-hoz lyukadtam ki. Van okom félni?
autodoktor 2016. 08. 22. 17:45 Kitekert kormánynál lefullad Jobbra tekerés esetén "csak" nyikorgó hang hallható
olajdoktor 2016. 08. 22. 17:41 Olcsóbb olajra váltsak vagy maradjak a beváltnál? Az új olaj ára nagyon olcsó, holott prémium besorolású szintetikus olajnak van írva.