gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
gumidoktor 2016. 09. 09. 14:23 Nyári gumit a Skoda Roomsterre Sajnos ebben a méretben eléggé drágák az abroncsok. Mit tegyek?
autodoktor 2016. 09. 08. 19:56 Mikor legyen szíjcsere a Foresterben? A szervizkönyv elég szűkszavú, csak a kötelező kilométerállást és a hozzá fűződő pecséteket tartalmazza.
olajdoktor 2016. 09. 06. 15:42 Pályázáshoz milyen olajat válasszak? Csak versenypályán nyúzom a BMW-t. Ilyen igénybevételhez mi a jó a motornak?
Autójogász 2016. 09. 06. 15:39 Kell-e jogsi a kocsihoz? Nem feltétel a jogosítvány? Hallottam már sok mindent, és nem szeretnék koppanni.
Autójogász 2016. 08. 30. 17:30 Mikor fizet a biztosító? A motort gazdasági totálkárosra értékelték és 275 000 forintot fizetnének érte, de mikor?
gumidoktor 2016. 08. 30. 16:46 Nagyobb felnit a Focusra A 15-ös felnit le szeretném cserélni 16-osra.
autodoktor 2016. 08. 30. 16:54 Fogatlan vezérműszíj, halott Volvo Avagy mennyi időnként cseréljük a V50-esben a szíjat?
kutyudoktor 2016. 08. 30. 16:39 Néha lemegy az ablak, néha nem Majd egyik hátsó sem működik, ekkor a 17-es számú biztosíték cseréje megoldotta a problémát.
olajdoktor 2016. 08. 31. 13:26 Kicsit pihentetném az autót Milyen problémát okoz, ha a most bent lévő, már sokat használt motorolajat benne hagyom.
olajdoktor 2016. 08. 28. 11:19 Nem megyek sokat, akkor is cseréljem az olajat? A megtett kilométer ugyan nem indokolná, de azért cseréljem évente az olajat?