gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Autójogász 2016. 09. 14. 14:39 Ugye ez nem veszélyeztetés? Visszatértem a saját sávomba, amikor nagyon közel kerültem a gyalogoshoz.
totalsar 2016. 09. 14. 13:00 Nem bírja a cammogást a Samurai Araszolgatás közben nem lehet sebességbe tenni, vagy kivenni. Országúton nincs gond vele.
Nepperűző 2016. 09. 18. 10:28 Turbós Insignia vagy szívós Mazda 6? Mennyire kockázatosabb használt turbósat venni? Jobban járok a sima szívómotorral?
Autójogász 2016. 09. 09. 16:34 A szentlélek tartja össze a kasznit De legalábbis sziloplaszt meg festék. Biztos, hogy nem nálam ment így tönkre, mit tehetek?
Nepperűző 2016. 09. 03. 14:05 Családi mindenesnek dobozost? Az Accord kicsi lett, néha jó lenne egy kis plusz hely. Meg építkezni is kéne.
kutyudoktor 2016. 09. 08. 19:54 Hol az egyik, hol a másik ablak működik Lehúzott ablakkal kellett hagynom az autót, mert fölfelé már sehogy sem akarta tenni a dolgát
olajdoktor 2016. 09. 09. 16:36 Adalék a dízelbe? Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy az adagoló terhelésen "ciripel", csattog, gázelvételre halkul.
gumidoktor 2016. 09. 10. 19:54 Szélesebb gumit a Suzukira Télen biztonságosabb-e ettől az autó? Vagy csak többet fog majd zabálni?
autodoktor 2016. 09. 10. 12:10 Tetőablak utólag A légkondi és a lehúzott ablak helyett merült fel az ötlet. Az autóval hosszú távra tervezek.
lpgdoktor 2016. 08. 31. 13:19 Nyáron nehezen indul Az autó gázüzemű, de mivel benzinnel indul, nem biztos, hogy köze van a problémához.