gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 09. 26. 18:37 Ősrégi Passat helyére valami újabb nagyot Amióta jogsim van, hajtom. Nagy az elégedettség, viszont kell valami újabb.
Nepperűző 2016. 09. 24. 10:29 Hosszú ingázásokra benzinest Hiába bírták a dízelek 5,5-tel a távot, folyamatosan jöttek az adagolóproblémák.
Nepperűző 2016. 09. 25. 12:36 Családi kombit 3,5 millióig A Škoda tetszik, de a TSI-t még nem tartom elég kiforrottnak. Legyen inkább Honda?
Nepperűző 2016. 09. 23. 12:39 Összeadnánk a Hyundai-t és a Fiatot. Mi legyen belőlük? Nem kell két autó, a kettő összege viszont kiadhat egy Passat CC-t vagy egy CX-7-et.
Nepperűző 2016. 09. 20. 12:33 Költöztünk, kell a magas has Bírja a hegyoldalt, férjenek bele a gyerekek és álljon meg 1,5 millió alatt.
Nepperűző 2016. 09. 19. 12:39 Dízel Fiesta helyére Toyotát? Elérkezett a csere ideje. A kettőstömegű miatt hagyjam az Avensist és legyen Prius?
gumidoktor 2016. 09. 15. 17:02 Kell-e új gumi? Minden gumi megfelelő futófelülettel rendelkezik, de meglehetősen öregek.
lpgdoktor 2016. 09. 14. 14:46 Gázosíthatom a Priust? Állítólag ez az évjárat már kicsit módosított motort kapott. De nagy baj, hogy hibrid?
kutyudoktor 2016. 09. 15. 17:05 Kattog a relé Elkezd vibrálni mindkét ajtó lámpája, és kattog egy relé a műszerfal alatt valahol.