gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
olajdoktor 2016. 08. 10. 13:11 Öreg Swiftbe szintetikus vagy félszintetikus? Eddig nagyon jól szolgált, szeretnék jót tenni neki egy jobbfajta olajjal.
Nepperűző 2016. 08. 10. 12:39 Német prémiumot 5,5 millióig BMW és Mercedes között döntenék. Tudom, hogy drága a szerviz, de itt is vannak különbségek, nem?
autodoktor 2016. 08. 08. 16:35 Lórugás az SX4 sebességváltójában Egyesbe rakom a sebességváltót, és rúg egyet. Nem nagyot, de a váltón és a pedálon megérzem.
Nepperűző 2016. 08. 11. 12:51 Epicát vagy Sonatát az óriásnak? Kell a hely a két gyerekülésnek, én is nagydarab vagyok, úgyhogy sok más autó kiesett.
kutyudoktor 2016. 08. 10. 13:16 Riasztót kötnék a Puntóba Észrevettem, hogy a csomagtartóra nem riaszt, hisz a belső világítás sem reagál, amikor nyitom.
lpgdoktor 2016. 08. 08. 15:18 Nem húz a Tucson Ha egyenes úton, nincs semmi gond. A meredekebb szakaszokat már nem bírja.
Nepperűző 2016. 08. 08. 14:55 Priust vagy Avensist hárommillióig? Nem vagyok szerelgetős típus, így fontos, hogy megbízható legyen.
autodoktor 2016. 08. 04. 14:51 Létezik még érv, amiért benzines autót lenne érdemes venni? Sok cikket olvastam a témában, ezek alapján tudtommal a két motor üzemanyagellátó rendszere nagyon hasonló egymáshoz, a főbb alkatrészek ugyanazok.