gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Nepperűző 2016. 12. 25. 15:31 Fiatalabb Logan MCV vagy idősebb Zafira? Bővült a család, kell a hétszemélyes. Jó lehet a fiatal Dacia, vagy legyen inkább idősebb Opel?
Nepperűző 2016. 12. 28. 12:36 Passat kontra Citroen C5 Ennyi pénzért már van légrugós, bőrüléses C5-ös, míg a Passat felszereltsége még csak fapados.
gumidoktor 2016. 12. 20. 11:48 Rossz lett az agyméret Hibáztam, ezt az adatot nem vettem figyelembe. Esztergáltassak, vagy cseréljek?
kutyudoktor 2016. 12. 14. 16:57 Menet közben mi adja az áramot? Álló helyzetben egyértelműen az akku. De mi van akkor, ha egy parkolóban, járó motorral nekiállok zenét hallgatni?
olajdoktor 2016. 12. 19. 16:24 Kopott motorba sürü olaj Hosszas motorfék után és hidegindításkor füstöl kéken a legjobban. Jjó erőben van, így szelepszárszimmeringre gyanakszok.
Autójogász 2016. 12. 14. 14:07 Ki a hibás, ha rossz az alkatrész? Az ügyfél vitte a szíjat, a szerelő pedig be is rakta. Aztán kiderült, hogy nem stimmel.
lpgdoktor 2016. 12. 19. 14:53 Böfög a Megane Fals levegőt nem szív sehol, fojtószelep takarítva, érzékelők cserélve, alapjárati motor cserélve, mégis ezt produkálja.
autodoktor 2016. 12. 20. 16:28 Morog és nyikorog. Mi az? Amikor ráadom a gyújtást, morgó hang jelentkezik. Ha leveszem a gyújtást, nyikorog.
Autójogász 2016. 12. 19. 14:59 Mindenki nálunk fordul meg, mit csináljak? Az út keskenysége miatt gyakorlatilag minden autó a mi kapunk előtt, a kocsibehajtónkban fordul meg.
Nepperűző 2016. 12. 24. 11:40 Fiatal dízel, sok kilométerrel Első tulajdonostól, Németországból, vezetett szervizkönyvvel. Van félnivalóm?