gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
gumidoktor 2016. 06. 07. 15:29 Méretváltás és fogyasztás A gumik/kerekek fogyasztásra gyakorolt hatása mitől függ?
Nepperűző 2016. 06. 11. 13:19 Benzines városit 600 ezerért Elektromos ablak és klíma legyen, na meg ne menjen rá a gatyám.
Nepperűző 2016. 06. 13. 12:17 Pörgős kisautót 1,8 millióig Nem számít, ha hátul nyomorogni kell. A lényeg, hogy megbízható legyen, és haladjon is.
Nepperűző 2016. 06. 12. 15:18 Elkopott a Passat, kéne egy új igásló Hasonlóan tágas és kényelmes autóra vágyom, amire nem költöm rá a gatyámat is.
Nepperűző 2016. 06. 10. 13:02 Kétmillióig kiscsaládit Meriva B-nél kéne valami kisebb, szintén benzines. Azért maradjon benne hely.
kutyudoktor 2016. 06. 03. 12:32 Hangszórócsere a Cordobában Úgy látom, mintha szegecselve lenne, nem csavarozva.
Nepperűző 2016. 06. 06. 14:38 Német autót vennék, hol kérdezzem az előéletét Megvizsgálnám az autó előéletét annyira alaposan, ahogy csak tudom a vétel előtt.
olajdoktor 2016. 06. 03. 12:36 Nem teljesíti az olaj egyik VW-szabványt sem Okoz-e problémát ez az autómnak? Lecseréljem?
Nepperűző 2016. 06. 05. 09:18 Döntésképtelen vagyok Legfeljebb 1,2 millióig kéne valami lehetőleg fiatal friss jogsi mellé.
lpgdoktor 2016. 05. 26. 13:56 Fullad az Astra Hidegen beindítom, elindulok vele, aztán ha kinyomom a kuplungot lefullad.