gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
kutyudoktor 2016. 08. 03. 18:02 Hogyan kössem be a nyestriasztót 12 voltos nyestriasztót szeretnék beszerelni, de nem tudom melyik a 15-ös kábel.
Nepperűző 2016. 07. 26. 19:52 Mazda 6 a VW Jetta ellen Nagyrészt nagyvárosban használnánk, napi 25-30 kilométert, valamint havonta egyszer autópályán, országúton.
olajdoktor 2016. 07. 23. 20:27 Teherautóolaj a Mercibe Caterpillarbe való, de Mercedesbe tenném. Mi lesz, ha beleöntöm?
autodoktor 2016. 07. 29. 12:15 Korom-koksz gyáram van Az autó 2-3 havonta bemondja az unalmast. Az utolsó vészüzem után kiszedtem 1,5 kiló kormot.
gumidoktor 2016. 07. 28. 16:56 Swift felni a WagonR-re Megmaradt egy garnitúra új téli gumim a régi autómról. Feltehetem?
Autójogász 2016. 07. 27. 13:50 Büntetés Ausztriából Befizettem, erre megint jött egy csekk, hogyan tovább?
olajdoktor 2016. 07. 27. 20:00 Váltóólaj a Fiestába Olvastam, hogy a gyári olaj elvileg élethosszig tart, cserélni nem kell. Ez igaz?
kutyudoktor 2016. 07. 28. 12:00 Fedélzeti kamerát szeretnék A magyar jog megengedi fedélzeti kamera beszerelését és használatát?
gumidoktor 2016. 07. 24. 19:11 Terhelés és guminyomás Az autómon teljes terheléshez jóval nagyobb nyomást ír elő a plakett mint szóló vezetéshez