

Tiguan gumiszettet Passatra?
Megmaradt, feltenném.






Ingázásra csak dízel?
Havi háromezret megyek, szóval nagyon fontos a fogyasztás.




Tiguan gumiszettet Passatra?
Megmaradt, feltenném.






Ingázásra csak dízel?
Havi háromezret megyek, szóval nagyon fontos a fogyasztás.

