Opel Omega-olajgond

Azóta azt hallottam, hogy ez az olaj nem megfelelő az autónak.

autodoktor
Autódoktor

Közzétéve: 2003. 10. 08. 13:25

Közzétéve: 2003. 10. 08. 13:25

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Totalcar!

Tisztelt Autódoktor!

Van egy 1995-ös évjáratú Opel Omega 2,5 tds (BMW motoros) típusú autóm, amibe az olajcserekor 0-W40-es Mobil olajat tettek.

Azóta azt hallottam, hogy ez az olaj nem megfelelő az autónak. Kérem írja meg, mi az igazság, és hogy mit javasol. Ha lehet, gyors válaszát kérném, hogy ha nem jó az olaj, még időben tudjak cselekedni!

Előre is köszönöm!

T.Tamás

Kedves Tamás!

Az autónak el kell viselnie ezt az olajat is

Ficzere Miklós

Autódoktor
Autódoktor