gumidoktor 2026. 06. 21. 17:54 Gumi kéne, de nincs a Tescóban. Mi legyen? Az Auchan és a Tesco csak más méreteket forgalmaz. Valamelyik jó lehet?
gumidoktor 2026. 06. 14. 14:17 Tehetek rossz osztókörű felnit az Audimra? Tetszik a szett, de csak mozgókúpos csavarral tudnám felszerelni. Lehet ilyet vagy engedjem el?
olajdoktor 2026. 06. 13. 12:04 Másik olajjal jobb lenne az Octavia? A neten olvastam, hogy többen másfajta olajjal használják az Octaviájukat, mint ami az enyémben van. Váltsak?
gumidoktor 2026. 06. 06. 06:47 Változtatnál a gumi forgásirányán? Nem is akkora hülyeség... Abszurd ötletnek tűnik a forgásirány megváltoztatása, pedig valójában hasznos is lehet.
Autójogász 2016. 10. 13. 15:09 Kiégett a kocsi a szervizben A kérdés az, hogy ilyen esetben milyen követeléseim lehetnek a szervizzel szemben.
autodoktor 2016. 10. 19. 12:02 Villogó hibalámpa mellett vánszorog a Passat Ötvenig megy, de onnan nem gyorsul. Lehet, hogy a vontatás okozott valamilyen hibát?
gumidoktor 2016. 10. 13. 13:42 Milyen márkában bízhatok? 60-80 ezer Ft-ot szánnék a négy gumira, de így szűkítve is nagyon sok a lehetőség és a márka.
kutyudoktor 2016. 10. 13. 13:28 Susogás - Avagy orkán a Polóban A levegőbeömlőkből jön olyan zaj mint mikor egy videóban fúj a szél.
autodoktor 2016. 10. 11. 17:12 Csökönyös a Trafic, aztán észbe kap Üzemmelegen indítva nem reagál a gázra, és a fordulatszám is alacsonyabb a szokásosnál.
lpgdoktor 2016. 10. 13. 14:44 Tényleg egyedi az autóm? Folyékony gázt kap, injektoros befecskendezéses rendszere van és nincs benne reduktor.
Nepperűző 2016. 10. 17. 12:28 Családi autót '92 előttről Extrém kérés, mi jöhet szóba? A németek jó áron vannak, a Corolla is.
Nepperűző 2016. 10. 14. 13:21 Octavia után valamit TSI-vel? Hiányzik néhány plussz lóerő, jó lenne a TSI, de félek. Joggal?
Nepperűző 2016. 10. 16. 10:53 BKK helyett valami kisautót Friss jogsi mellé kell autó. Nem élvezetből, kényszerből. Lehet Lupo is.
Nepperűző 2016. 10. 13. 12:52 Maradjon a Passat vagy jöjjön az Insignia? Vigyáztunk a Passatra, de lassan jönnek a nagyobb teendők. Jó váltás volna?