
Castrol túl olcsón és nagyon drágán
Lehet, hogy hamis?

Castrol túl olcsón és nagyon drágán
Lehet, hogy hamis?

Skoda 120L-be ajánlott olaj
87-es, de csak most lett meg az 50 ezer km



G-Astrába Magnatec 10W-40
Honda Legend 3500-ba Powertec

98-as Astrámba 15W-40-essel töltöttem utána
10W-40-es volt benne



1,4-es Corollába 0W-40-es olaj
Főleg városban használom, kímélve


2006 júniusi Octaviában 30 ezer km van
Fekete az olaj. Jó ez így?
