
Nexiába, Loganba Mobil1 5W-40
Túl jó olajat használok?

Nexiába, Loganba Mobil1 5W-40
Túl jó olajat használok?

1,7-es DTI Corsába Q8 olaj
Mi történhet?



Seicentómban 15W-40-et használok
10W-40-es Valvoline-ra cserélném le

Lejárt szavatosságú Castrol
Használhatom?

Magyar olajak
Szintetikus MOL 10W-40

2000-es Fabia motorolaja
A gyártó weboldala gondolkodóba ejtett

93-as Astrába olaj
Milyen és mennyi?


C-Corsába motorolaj
Jó a gyári, vagy az ismert márkákból?

Szerintem csak az olaj kis részét engedték le
Mit tehetek ilyenkor?