
Cikkek


2007. 03. 26. 22:23
94-es F-Astrába váltólaj
Biztos, hogy csak 1,8 liter kell bele?

2007. 03. 26. 22:23
2006-os CR-V-be motorolaj
3 hónap és 12 ezer km után

2007. 03. 26. 22:22
2 éves Ignisbe 0W-40-es olaj?
A kereskedésben nem ajánlották

2007. 03. 25. 21:21
96-os, 1,2-es Corsa váltó- és motorolaja
4000 km-t megyek évente




2007. 03. 25. 21:20
96-os Civic váltóolaja
Milyen típusú és mennyi legyen?

2007. 03. 25. 21:19
1,7-es H-Astrába olaj
Négy gyártó termékei közül melyiket?


2007. 03. 24. 19:05
98-as Polóba 5W-40-es olajat öntenék
Egy éve 10W-40-eset tettem bele