Fánkok a betonon
A Mercedes idén jobb volt, mint az Audi. Megnyerték a bajnokságot, a csapatversenyt, de még a második helyeket is ők vitték el. Ennek ellenére az Audi pilótái éppoly önfeledten rajzolgatták a gumifánkokat a betonra a verseny után, mint Bernd Schneider, a bajnok, és Bruno Spengler, aki negyedszer is nyerni tudott idén.