
Cikkek


2007. 01. 26. 16:29
1,3-as, 86-os Mazda olajfogyasztása
Milyen olajjal csökkentheném?

2007. 01. 26. 16:28
Golf III olajfogyása
2500 km után 0,5 litert töltöttem utána


2007. 01. 26. 16:28
Borába 5W-50-es olajat tennék
60 ezer kilométert futott

2007. 01. 26. 16:27
BMW difiolaja
Hűtőborda, viszkozitás, kenés nyáron


2007. 01. 25. 17:58
99-es Swiftbe motorolaj
5W-30-as jó lehet?

2007. 01. 25. 17:58
89-es Civic olaja
A csere után füstölni kezdett, zajosabb

2007. 01. 25. 17:57
Quaker State helyett Midland Avenza
A minőség más lehet?

