
92-es Civicbe motorolaj
10W-40-es vagy 15W-40-es?

92-es Civicbe motorolaj
10W-40-es vagy 15W-40-es?

2005-ös Leonba olaj
Castrolt szeretnék

97-es F-Astrába motorolaj
Használhatom hozzá ezt?

98-as Escortba motorolaj
Milyet vegyek?

96-os S40-es volvóba váltóműolaj
Milyet kell bele tölteni?

Suzuki SX4 első szervize
Cseréltessek olajat?

2002-es Stilóba motorolaj
Szintetikusat szeretnék tölteni bele

89-es Ford Orionba olaj
Milyet használjak?

2003-as S40-es volvóba olaj
Mobil 0W-30-as van benne

1,6-os Lacettibe 10W-40-es olajat töltöttek
Reklamáljak?

97-es Escortba olaj
Mi a véleményed ezekről?

97-es A4-es Audiba olaj
Milyet ajánl?