
Semperit Wintergrip M+S
Veszélyes nyáron közlekedni vele?

Semperit Wintergrip M+S
Veszélyes nyáron közlekedni vele?


225/40 R18-as abroncs V-ös Golfra
Nem teszi tönkre a futóművet?


G-Astrára 7Jx15-ös alufelni
6Jx15-ösre kapott gumi jó lehet erre is?

Astra Classic II-re alufelni
195/60 R15-ös gumival használnám



C-Corsa váltómérete
A táblázat szerint a 175/70 R13 nem az

Clio II-re alufelni
A 195/50 R15 nem biztos, hogy jó

95-ös Escorta alufelni
ET45, 6x14, 4x108 jó lesz?

99-es Ghia R15-ös nyári gumija
50, 55 vagy 60 legyen a peresség?