
Fabiára 17-es gumi
Alufelnire tenném

Fabiára 17-es gumi
Alufelnire tenném

Pirelli Scorpion STR télire?
Legalább 2 hónap, mire S/T-t kapok itthon

Mire jó a 0,2 bar plusz?
Téli gumi esetén

2007-es Seat Alhambrára téli gumi
Érdemes télen lemezfelnit használni?



MWL alufelni
Hol lehetne kapni?


C-Corsára téli gumi
Conti, Dunlop vagy Pirelli, esetleg...?


Suzukira SnowControlt?
A gumis annyiért adná, mint a Tecet

14 éves Astrára 195/60 R15-ös téli gumi
Határeset ez a méret?