Sok embertől hallottam: unalmas, szürke, fantáziátlan
Fotó:
Lehet. De harmonikus, arányos, csinos is
Fotó:
A hátra lejtő tetővonal jót tesz az aerodinamikának, rosszat a fejtérnek
Fotó:
Az új hátsó lámpák is szépek. Tolatólámpából kettő van, sötétben is látni a tükörben a kaput
Fotó:
Kifejezetten jót tett neki a frissítés, a krómos-egyenfényszórós folkszvágenesítés
Fotó:
Orrára egy fürdőszobatükörnyi tükröződő felület került
Fotó:
Polo? Golf? Passat?
Fotó:
A VW úgy döntött, nem mutatja meg az érdekes részleteket
Fotó:
A népautó-jelvény, mint státuszszimbólum, ezen nem tudok eleget szórakozni
Fotó:
Hankook. A kereskedő szerint néha Continentallal, néha Pirellivel jön. A gyár szerint mindegy?
Fotó:
Kemény tömésű, de nem fárasztó, tipikus német ülések
Fotó:
Fel-le racsnival, előre-hátra karral, támlabillentés és gerinctámasz tárcsával
Fotó:
A könyöktámasz állítható, kényelmes, csak belever a kézifék karja
Fotó:
A látszat ellenére hatfokozatú. És milyen jól kapcsolgatható!
Fotó:
Talán egy sporttáska befér, ha nagyon laposra tömjük
Fotó:
Egyszerű, átlátható, fantáziátlan és szürke
Fotó:
Még leghátulra tolva is szűk volt magam mögött
Fotó:
Esőben sem gond egy útszéli guggolás
Fotó:
Kis kar kitámasztáshoz, bőröndfogantyú kiemeléshez
Fotó:
Fejre, lábra beszálláskor is tessék vigyázni!
Fotó:
Leghátul nem jó nekem. Csak a térdemet figyeljék!
Fotó:
Karácsonyfa-szállítás öt személlyel? Nem gond!
Fotó:
A csomagtérpadló alá még besuvasztható ez-az
Fotó:
Konnektor, lámpa és rögzítőfül: átgondolt a beltér tervezése
Fotó:
Tartó úgy 20-30 napszemüvegnek
Fotó:
A hátsó magassugárzó hűlt helye, a csipogó csak felárért jár
Fotó:
Pár cédének, az útra
Fotó:
Azok ott hátul dízelek, ez itt elöl nem
Fotó:
Kenny a hátsó ülésen
Fotó:
Szép, de a kék fény még mindig szembántó éjjel
Fotó:
A kesztyűtartó hűt is, nem csak világít
Fotó: